Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Інформація для власників кав’ярень та закладів громадського харчування
Четвер, 20 вересня 2018 17:55

Інформація для власників кав’ярень та закладів громадського харчування

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Звертаємо увагу власників кав’ярень та закладів, які надають послуги з куріння кальяну міста Мукачева, що за дану послугу вони повинні сплачувати акциз.

Відповідно до ст. 14 Податкового Кодексу України тютюнові вироби - це сигарети з фільтром або без фільтру, цигарки, сигари, сигарили, а також люльковий, нюхальний, смоктальний, жувальний тютюн, махорка та інші вироби з тютюну чи його замінників для куріння, нюхання, смоктання чи жування.

Згідно з п. 1 примітки до підпозиції 24 розд. ІV Пояснень до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, які затверджені наказом ДФСУ від 09.06.2015 № 401, у підпозиції 2403 11 термін «тютюн для кальяну» означає тютюн, призначений для куріння за допомогою кальяну, що складається із суміші тютюну та гліцерину, з вмістом або без вмісту ароматичних масел і екстрактів, меляси або цукру, який має або не має фруктовий аромат.

Таким чином, тютюн для кальяну є тютюновим виробом та, відповідно до статті 215 Податкового Кодексу України – підакцизним товаром.

Куріння за допомогою кальяну передбачає фільтрацію і охолодження диму водою. Замість води іноді використовують фруктові соки, вина або міцні спиртні напої.

Отже, відповідно до норм ПКУ об’єктом оподаткування акцизним податком з роздрібної торгівлі є операції з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. А базою оподаткування є вартість підакцизних товарів, тобто, в даному випадку, вартість послуги з куріння кальяну.

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17

http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/mitne-zakonodavstvo/nakazi/63754.html)

Відділ економіки

Прочитано 77 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних