Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Важлива інформація щодо піротехнічних виробів!
Четвер, 26 грудня 2019 14:30

Важлива інформація щодо піротехнічних виробів!

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Шановні мукачівці, у зв’язку з наближенням новорічно-різдвяних свят, з метою дотримання правил безпеки при застосуванні піротехнічних виробів та запобігання негативних наслідків від розваг з піротехнікою, нагадуємо Вам про основні правила, яких необхідно дотримуватись при купівлі, зберіганні, використанні петард, феєрверків та інших видів піротехніки:

1. При купівлі піротехнічних виробів обов’язково ознайомтеся з інструкцією, вона повинна бути на кожному (!) виробі. Якщо немає інформації щодо його використання — виріб є не сертифікованим, тому користуватися ним небезпечно.

2. Перевірте термін зберігання виробу, його встановлює сам виробник і ніхто не має права цей термін продовжити. Сьогодні у вільному доступі є широкий вибір різноманітної піротехніки, в основному китайського, корейського і, частково, вітчизняного виробництва. На багатьох подібних виробах вказані вікові обмеження.

3. Ті вироби, які не призначені для використання дітьми молодше 16 чи 18 років, купувати не слід. Обов’язково перевірте, чи не пошкоджена упаковка виробу, чи не має пошкоджень сам виріб. А найголовніше - необхідно пильно стежити за дітьми і не дозволяти їм ігри з піротехнікою.

4. Щоб запобігти неприємним наслідкам від використання піротехнічних виробів, необхідно пам’ятати і дотримуватися правил пожежної безпеки. Запуск петард, феєрверків, ракет забороняється проводити всередині приміщень, з балконів та поблизу житлових, господарських будівель, новорічних ялинок.

5. Піротехніку не можна зберігати поблизу приладів опалення (батарей, газових, електричних плит, тощо), не варто носити вогненебезпечні вироби у кишенях. Не можна розбирати вироби чи піддавати їх механічним впливам. Не можна курити при використанні піротехнічних виробів, а також знаходитись в нетверезому стані.

Шановні мукачівці, просимо Вас бути свідомими та дотримуватися вищезазначених правил безпеки. Бережіть себе і оточуючих людей!

Веселих та безпечних свят!

Відділ економіки

Прочитано 42 разів

ГАЛЕРЕЯ