Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Вітаємо ПАТ «МТФ «Мрія» з 2-им місцем в рейтингу успішних підприємств України!
Четвер, 26 грудня 2019 14:56

Вітаємо ПАТ «МТФ «Мрія» з 2-им місцем в рейтингу успішних підприємств України!

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Шановні мукачівці, інформуємо вас, що підприємство ПАТ «Мукачівська трикотажна фабрика «Мрія» увійшло до переліку успішних у своїй сфері діяльності підприємств України. За підсумками щорічного загальнодержавного рейтингового аналізу, серед 329783 підприємств України, за основними показниками фінансово-господарської діяльності мукачівська «Мрія» ввійшла в топ 10-ку.

Так, за результатами господарської діяльності Мукачівська трикотажна фабрика «Мрія» отримала 2 місце (Золоте) серед підприємств України за показником «Коефіцієнт оборотності грошових коштів». За показником «Активи» в цьому ж рейтингу «Мрія» отримала 7 (Срібне) місце.

Висловлюємо повагу та щирі вітання керівництву Мукачівської трикотажної фабрики «Мрія» з досягненням таких результатів та отриманням почесної нагороди «Лідер галузі 2019» та бажаємо здоров’я та наснаги і надалі ефективно працювати над реалізацією успішних проектів.

Відділ економіки

Прочитано 62 разів

ГАЛЕРЕЯ