П'ятниця, 24 липня 2020 14:00

ВІТАЄМО з Днем працівників торгівлі!

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

          Сьогодні, на передодні святкування Дня працівників торгівлі міський голова Андрій Балога привітав всіх причетних до галузі торгівлі працівників з професійним святом, подякував всім за пророблену роботу та внесений вклад у розвиток нашої громади та добробут мешканців.

В нинішніх непростих економічних умовах в країні, торгівля залишається однією з найбільш рентабельних, найперспективніших та інвестиційною-приваблюючих галузей бізнесу. Необхідно відзначити, що топ-менеджмент мукачівського рітейлу оперативно засвоює та впроваджує сучасні підходи та технології, вітчизняний та зарубіжний досвід ведення торгівельної діяльності. Завдяки цьому збільшується економічний потенціал Мукачівської ОТГ та стає комфортнішим відпочинок і перебування гостей та туристів, і звичайно, життя пересічних мешканців громади.

Особливо сумлінних, активних, прогресивних, успішних продавців, спеціалістів, менеджерів, директорів та власників закладів торгівлі за сумлінну працю, забезпечення високої культури обслуговування населення та розвиток торгівлі Мукачівської об’єднаної громади відзначено пам’ятними грамотами та подяками Мукачівської міської ради.

Найбільш досвідчених керівників кращих підприємств галузі, за вагомий внесок у розвиток торгівлі Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади, міський голова привітав особисто Почесними грамотами Мукачівської ради.

Шановні працівники торгівлі, прийміть найщиріші вітання з професійним святом Днем працівників торгівлі та побажання міцного здоров 'я, добробуту в сім'ях, вдячності від задоволених покупців за відмінне обслуговування. Хай з кожним днем зміцнюється престиж обраної вами професії, хай успіх та щастя будуть щодня вашими супутниками!

Відділ економіки

Прочитано 548 разів
Детальніше в цій категорії: « Затверджено цілодобовий режим роботи

ГАЛЕРЕЯ