Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/В рамках святкування року Японії в Україні в місті буде висаджено сакури за участі представників Посольства Японії
Середа, 12 квітня 2017 14:31

В рамках святкування року Японії в Україні в місті буде висаджено сакури за участі представників Посольства Японії

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сакура (Японська вишня) - відомий символ Японії та японської культури. Японці здавна шанують цю рослину. З часів Мейдзі (період в історії Японії з 1868 по 1912 роки) зображення сакури містяться на головних уборах учнів і військових, як показник рангу. В наш час використовується на гербах поліції та сили самооборони Японії. Крім того, сакура - традиційний символ жіночої молодості та краси.

Початок, закінчення і тривалість цвітіння залежить від температури та опадів. Регіональні відмінності дуже сприяють розвитку туризму, адже бажаючі помилуватися красою природи охоче подорожують забезпечуючи собі щонайменше тиждень естетичної насолоди. Це своєрідний ритуал для жителів Японії - споглядання квіток, прогулянка між квітучих дерев. Для мешканців та гостей нашого міста милування сакурами також стає вже певним ритуалом.

Цьогоріч виповнюється 25 років з часу встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною і вже активно проводяться заходи в рамках святкування «Року Японії в Україні». В другий Пасхальний день, а саме 18 квітня 2017 року в рамках кампанії Посольства Японії в Україні щодо висадження "2500 сакур" в місті буде відкрита “Алея сакур” за участі заступника голови місії, Міністра-радника Посольства Японії п. Мічіо Харада.

Відділ економіки

Прочитано 272 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box