Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/До уваги представників ГО, активістів, та молоді міста Мукачева!
Субота, 22 квітня 2017 18:59

До уваги представників ГО, активістів, та молоді міста Мукачева!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує активістів, представників ГО та молодь Мукачева на зустріч-дискусію з представниками ЄС в Україні, яка відбудеться 27 квітня 2017 року о 9:30 у великій сесійній залі Мукачівської міської ради.

Основними темами дискусії будуть:

  • ключові напрямки поточних відносин між Україною та ЄС;
  • інформаційні ресурси Представництва ЄС;
  • молодіжні, освітні та культурні можливості для міста та області.

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» - це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

Експерти дискусії: Давід Стулік, прес-аташе Представництва ЄС.

За детальною інформацією звертайтесь: Ольга Гуртовенко +38 (050) 82 02 777, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Катерина Юдіна +38 (093) 750 36 38, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Відділ економіки

Прочитано 320 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box