Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/25 квітня 2017 року відбувся заключний семінар проекту «Європейський тиждень мобільності – Карпатська мережа»
Вівторок, 25 квітня 2017 19:17

25 квітня 2017 року відбувся заключний семінар проекту «Європейський тиждень мобільності – Карпатська мережа»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

25 квітня 2017 року у місті Мукачеві відбувся заключний інформаційний семінар в рамках проекту «Європейський тиждень мобільності – Карпатська мережа». На даному семінарі були представлені громади з різних міст та селищ нашої області, які взяли участь у конкурсі «Кращі постійні заходи Європейського тижня мобільності 2016 року на тему «Розумна мобільність. Міцна економіка» та, які представляли власні заходи у сфері покращення інфраструктури для велосипедистів та пішоходів та підвищення комфорту для проживання мешканців.

За підсумками конкурсу було обрано переможців, титул переможця конкурсу постійних заходів з сталої мобільності “Європейський тиждень мобільності — Карпатська мережа”, виграв Виконавчий комітет Мукачівської міської ради та отримав перше місце, за особливу увагу до створення комфортних та безпечних умов для пересування пішоходів, велосипедистів автомобільних груп населення протягом 2016 року. Координатор проекту ЄТМ в місті Мукачево, Боднар Адік наголосив, що перемога досягнута спільними зусиллями мера міста Андрія Балоги та його команди.

Під час семінару також обговорювались плани по підготовці до Європейського тижня мобільності 2017 року з гаслом «Разом – ефективніше», який традиційно відбуватиметься з 16 по 22 вересня. Тож, Мукачево братиме й надалі активну участь у популяризації сталої мобільності в рамках підписаної хартії «Карпатська мережа сталої мобільності».

Відділ економіки

Прочитано 486 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних