Вівторок, 16 травня 2017 17:33

Святкування дня Європи в Україні

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Робера Шумана, міністра закордонних справ Франції, яка була підписана 9 травня 1950 року в Парижі.

Три з половиною десятиліття тому на Міланському саміті 1985 лідери ЄС вирішили увічнити день проголошення Декларації Шумана та постановили щорічно відзначати «День Європи».

У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. До речі, у 1887 році на Закарпатті (яке тоді перебувало у складі Австро-Угорщини) у Верхнетісянській улоговині на правому березі Тиси було встановлено двометровий геодезичний знак, що позначає географічний центр Європи.

В 2017 році День Європи в Україні припадає на 20 травня. В рамках відзначення даного свята в місті Мукачеві у великій сесійній залі Мукачівської міської ради 19.05.2017 року о 15.00 відбудеться інформаційно-освітня конференція за участі представників школи Лідерства (нагадуємо, школа Лідерства - це навчальна програма для шкільної молоді Мукачева, головною метою якої є створення команди молодіжних лідерів, через неформальну освіту, розвиток лідерських навичок та спільну діяльність) та громадської організації “Молодіжні ініціативи Закарпаття”.

Запрошуються всі бажаючі прийняти участь у цікавій та пізнавальній конференції та дізнатись багато цінної інформації та фактів про європейські цінності та реалізації можливостей для українського народу.

Відділ економіки

Прочитано 408 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box