Вівторок, 16 травня 2017 17:33

Святкування дня Європи в Україні

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Робера Шумана, міністра закордонних справ Франції, яка була підписана 9 травня 1950 року в Парижі.

Три з половиною десятиліття тому на Міланському саміті 1985 лідери ЄС вирішили увічнити день проголошення Декларації Шумана та постановили щорічно відзначати «День Європи».

У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. До речі, у 1887 році на Закарпатті (яке тоді перебувало у складі Австро-Угорщини) у Верхнетісянській улоговині на правому березі Тиси було встановлено двометровий геодезичний знак, що позначає географічний центр Європи.

В 2017 році День Європи в Україні припадає на 20 травня. В рамках відзначення даного свята в місті Мукачеві у великій сесійній залі Мукачівської міської ради 19.05.2017 року о 15.00 відбудеться інформаційно-освітня конференція за участі представників школи Лідерства (нагадуємо, школа Лідерства - це навчальна програма для шкільної молоді Мукачева, головною метою якої є створення команди молодіжних лідерів, через неформальну освіту, розвиток лідерських навичок та спільну діяльність) та громадської організації “Молодіжні ініціативи Закарпаття”.

Запрошуються всі бажаючі прийняти участь у цікавій та пізнавальній конференції та дізнатись багато цінної інформації та фактів про європейські цінності та реалізації можливостей для українського народу.

Відділ економіки

Прочитано 53 разів

ГАЛЕРЕЯ