Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Сьогодні відбувся навчальний семінар Центру Компетенцій Prozorro в Закарпатській області
Середа, 17 травня 2017 18:24

Сьогодні відбувся навчальний семінар Центру Компетенцій Prozorro в Закарпатській області

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні у великій сесійній залі Мукачівської міської ради відбувся семінар-навчання Центру Компетенцій Prozorro в Закарпатській області.

У семінарі взяли участь представники виконавчого комітету Мукачівської міської ради, представники комунальних підприємств міста, які є розпорядниками державних коштів та використовують електронну систему закупівель Prozorro, а також представники малого та середнього бізнесу міста. Семінар проводив Валентин Волошин, керівник Центру, який детально розповів про практичні аспекти публічних закупівель в Україні, а також особливості та низький рівень по показникам Закарпатської області у здійсненні публічних закупівель. Основними причинами низьких показників являється: пасивність учасників, недостатній рівень освіченості профільних замовників та слабкий контроль від органів державної влади та громадських активістів та медіа.

В свою чергу перший заступник міського голови зазначив, що місто в особі виконавчого комітету Мукачівської міської ради та комунальних підприємств здійснило першу закупівлю, ще в лютому 2016 року через електронну систему «Prozorro». Необхідно зазначити, що з дня набрання чинності Закону України «Про публічні закупівлі» всі розпорядники бюджетних коштів міста Мукачева використовують електронну систему закупівель «Prozorro» згідно чинного законодавства. Щотижня на офіційному сайті Мукачівської міської ради у розділі «Державні закупівлі» висвітлюється інформація щодо стану здійснення закупівель розпорядників державних коштів.

Станом на 11.05.2017 року були успішно завершені 66 тендерних закупівель, опубліковано 188 договорів та зекономлено коштів на загальну суму 8959266,83 грн. розпорядниками державних коштів міста Мукачева, використовуючи електронну систему закупівель Prozorro.

Валентин Волошин повідомив, що подібні семінари-навчання будуть проводитися частіше, а також зазначив, що при виникненні запитань або зауважень щодо використання електронної системи Prozorro в розпорядників державних коштів або ж у самих замовників, можуть звертатися за його номером телефону: +38 066 122 67 66, +38 067 100 31 36 або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Також корисну інформацію можна знайти на сторінці Facebook: zakzakup.

Відділ економіки

Прочитано 309 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box