Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/До уваги суб’єктів туристичної діяльності та зацікавлених осіб міста Мукачева
Середа, 13 вересня 2017 14:17

До уваги суб’єктів туристичної діяльності та зацікавлених осіб міста Мукачева

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

19 вересня 2017 року у рамках Міжнародного туристичного тижня у Закарпатті, у приміщенні культурно-історичного центру “Совино гніздо”, у м.Ужгород (вул. Ференца Ракоці, 2), відбудеться Міжнародна науково-практична конференція: “Три “Т” у тиризмі”.

Програма зазначеного заходу включає три панельні дискусії, які акцентують увагу на розвитку туризму у Закарпатській області.

До участі у заході запрошуються суб’єкти туристичної діяльності, представники музеїв, галерей, громадських організацій та центрів, екскурсоводи, митці та інші зацікавлені особи. Конференція обіцяє бути насиченою та цікавою!

Для участі у конференції необхідно зареєструватись на надіслати заявку на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 14.00 год. 14 вересня 2017 року.

Заявку щодо участі у конференції та проект програми можна знайти за посиланням: http://www.transcarpathiatour.com.ua/node/797

Відділ економіки

Прочитано 279 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box