Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/16-22 вересня Європейський тиждень мобільності в Мукачеві!
Понеділок, 18 вересня 2017 11:02

16-22 вересня Європейський тиждень мобільності в Мукачеві!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Цього року Мукачево - одне з 9 міст Украіни, зареєстрованих у Європейському тижні мобільності, який традиційно проходить з 16 по 22 вересня кожного року у більшості Європейських країн.

У 2017 році тема Європейського тижня мобільності “Екологічна, доступна та розумна мобільність”, а слоган: “Разом – ефективніше“, щоб показати, що використання приватних автомобілів потрібно зменшувати, а використання громадського транспорту і велосипедів – збільшувати.

Святкування Європейського тижня мобільності – це спосіб привернути увагу мешканців до того, що раціональний, сталий розвиток транспорту має велике значення для міста. Громадський транспорт, велосипед та піша хода є важливішими за автомобілі. Розвиток пішохідних зон та велосипедної інфраструктури потрібен, а громадський транспорт має бути пріоритетнішим у транспортних бюджетах, ніж нові розв’язки для приватних автомобілів.

Деталі про кампанію за посиланням: http://www.mobilityweek.org.ua/tema-2017

http://mobilityweek.eu/

Відділ економіки

Прочитано 292 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних