Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/До уваги підприємств, установ та організацій міста
Понеділок, 15 січня 2018 18:17

До уваги підприємств, установ та організацій міста

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

У період з 20 жовтня 2020 року по 10 квітня 2021 року в Об'єднаних Арабських Іміратах у м.Дубаї заплановано проведення Всесвітньої виставки "Експо - 2020", яка є однією з найбільших виставкових подій у світі, основною темою якої визначено "Об'єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє". Попередньо передбачено, що захід відвідає приблизно 25 млн.осіб із 180 країн.

Виставка буде присвячена пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин для розвитку інновацій і нових ідей для створення кращого майбутнього.

Організатором Всесвітньої виставки анансовано програму "Expo Live", якою передбачено проведення конкурсу на отримання грантів, які будуть виділятися для фінансування реалізації інноваційних рішень і винаходів, які покращують якість життя і мають суспільну цінність та спрямовані на розвиток та підтримку проектів малих та середніх підприємців, стартапів і перспективних початківців з усього світу та на покращення якості життя в цілому.

Прийняття заявок на участь у програмі розпочинається у квітні 2018 року.

Розмір грантового фінансування переможців конкурсу становить - 100 000 доларів США.

Подати заявку на отримання гранту можуть підприємства будь-якої форми власності, наукові установи, урядові та неурядові організації тощо.

Більш детальнішу інформацію можна отримати на посиланням (на англійській мові): https://www.expo2020dubai.ae/en/expo-live/innovation або звернувшись за адресою електронної пошти:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ економіки

Прочитано 293 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box