Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/До уваги підприємств м.Мукачева, які планують налагодити та розширити ділове співробітництво в Центральній та Східній Європі
Понеділок, 26 лютого 2018 15:22

До уваги підприємств м.Мукачева, які планують налагодити та розширити ділове співробітництво в Центральній та Східній Європі

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Інформуємо, що 13-14 березня 2018 року у м.Жешув, Польща, відбудеться XI Форум Європа — Україна. Основною темою Форуму буде “Асоціація з Європейським Союзом і що далі?”.

Форум Європа — Україна, який, починаючи з 2007 року відбувається щорічно, — це одна з ключових конференцій Інституту Східноєвропейських Досліджень. Головною темою цьогорічного, одинадцятого Форуму є питання модернізації та розвитку потенціалу України, а також напрямок і темп запроваджуваних реформ.

В рамках форуму діятиме виставка “Eastern Fair”, на якій представники підприємств зможуть презентувати свої підприємства, а також продукти діяльності підприємств. Ярмарка орієнтована в першу чергу на підприємства всіх секторів економіки, які планують налагодити або розширити ділове співробітництво в Центральній та Східній Європі.

Дата і місце:

  • 13–14 березня 2018
  • Виставковий Конгрес-Центр Підкарпатського Воєводства, Ясьонка 954, 36-002 Jasionka

Гості Форуму:

Понад 500 учасників з Польщі, України, країн ЄС, сусідніх країн та США — представники урядів, політичної еліти, дипломатії, бізнесу, органів місцевого самоврядування, інституцій ЄС, міжнародних організацій, аналітичних осередків та ЗМІ.

Участь:

Офіційним підтвердженням участі у Форумі є заповнення запрошеною особою реєстраційного формуляру, який розміщено на сторінці www.forum-ekonomiczne.pl. Електронна реєстрація складається з двох етапів. Під час другого етапу є можливість забронювати готель за допомогою організатора.

Організатор:

Фонд Інститут Східноєвропейських Досліджень — організатор Економічного Форуму в Криниці.

Деталі за посиланням: http://www.forum-ekonomiczne.pl/

Відділ економіки

Прочитано 198 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних