Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Управління економіки та транскордонного співробітництва/До уваги керівників підприємств, установ та організацій, в тому числі ОСББ міста Мукачева!
Четвер, 02 лютого 2017 14:50

До уваги керівників підприємств, установ та організацій, в тому числі ОСББ міста Мукачева!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

За інформацією керуючого філією публічного акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” (“Укрексімбанк” в м.Ужгород) готовий долучитися до впровадження енергоефективних проектів у місті Мукачеві.

Укрексімбанк посідає позиції лідера з фінансування проектів енергоефективності, що сприяють зниження рівня енергозалежності та посилюють конкурентоспроможність національної економіки. Співробітництво державного банку з міжнародними фінансовими організаціями (ЄБРР, ЄІБ) в рамках програм енергоефективності дозволило надати кредити вітчизняним підприємствам на впровадження більш як півтори сотні інвестиційних енергоефективних проектів на підприємствах машинобудування, енергетики, сільського господарства, харчової промисловості, сфери послуг тощо у більш ніж половині областей України, а фінансування енергоефективності стало одним із стратегічних напрямів діяльності державної установи.

Укрексімбанк, у рамках спільних з міжнародними фінансовими організаціями програм з енергоефективності, має намір долучитися до впровадження інфраструктурних проектів. Якщо Ви зацікавлені в реалізації проектів з енергоефективності, тоді необхідно повідомити про плани на поточний рік щодо реалізації проектів з енергомодернізації Ваших об'єктів (модернізація систем опалення; утеплення будівельних конструкцій; заміна вікон/дверей, освітлення, вентиляції, кондиціювання; реконструкція водопостачання/водовідведення тощо) із коротким описом заходів, сумою проекту, строками його реалізації.

За детальною інформацією просимо звертатись до філії АТ “Укрексімбанк” в місті Ужгород за адресою: пл. Жупанська, 1, тел./факс (0312) 61-41-48, або на сайті: http://www.eximb.com .

Управління економіки та транскордонного співробітництва

Прочитано 385 разів
Управління економіки та транскордонного співробітництва

Управління економіки та транскордонного співробітництва

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box