Вівторок, 21 лютого 2017 18:00

Шановні ДРУЗІ!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Управління економіки та транскордонного співробітництва, щиро вітає всіх екскурсоводів, істориків та краєзнавців із Всесвітнім Днем ЕКСКУРСОВОДА!

Саме Ваша професійна робота, доброзичливість, глибокий досвід, любов до рідного міста та краю, його історії є гарантом вдалої та цікавої подорожі для кожного туриста та гостя Мукачева.

Саме під Вашим чітким та професійним керівництвом гості нашого міста та туристи отримують море цікавої інформації та позитивних емоцій. Ми знаємо, що Ви, не тільки ознайомите гостей з історичними фактами та пам’ятками, а і розкажете захоплюючі історії, влучно підсилите важливість дат та подій крилатими фразами, жартами та піснями, поясните незнайомі назви та фрази, зможете організувати частування кавою, смаколиками та традиційними закарпатськими стравами та багато-багато іншого… Ваша нелегка робота забезпечує чудовий настрій, задоволення та комфорт всім хто хоч раз мав можливість з Вами поспілкуватись в нашому чудовому місті та краї.

В цей День, шановні друзі, хочемо виразити Вам вдячність за Вашу нелегку роботу! За витримку, за творчість, за винахідливість та уміння зорієнтуватись у нестандартних ситуаціях!

Бажаємо міцного як граніт здоров’я всім Вам та Вашим родинам. Нехай Ваш талант щодня розкривається новими гранями, а робота приносить моральну насолоду та, відповідну Вашому таланту, матеріальну винагороду!

Зі святом ВАС!

Прочитано 213 разів
Управління економіки та транскордонного співробітництва

Управління економіки та транскордонного співробітництва

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box