Середа, 22 березня 2017 16:46

До уваги представників туристичного бізнесу міста Мукачева!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 Інформуємо, що з 29 по 31 березня 2017 року проходитиме 23-я Міжнародна туристична виставка UITT “Україна — Подорожі та туризм” в м. Київ в МВЦ (Броварський пр., 15) на Лівобережній.

UITT 2017 традиційно пройде за підтримки Всесвітньої туристичної організації United Nations World Tourism Organization (UNWTO) і Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Традиційно UITT '2017 підтверджує свій міжнародний статус завдяки участі таких країн, як: Болгарія, Грузія, Єгипет, Італія, Польща, США, Туреччина, Україна, та багато інших, а також представників найбільших міжнародних туроператорів.

 Відвідувачів виставки чекає широкий вибір пропозицій від регіональних і міських туристичних представництв Закарпатської, Львівської, Одеської, Чернівецької, Івано-Франківської та інших областей завдяки зростанню попиту на відпочинок всередині країни та розширенню спектра послуг з боку туристичних компаній, які пропонують сучасному туристу відпочинок на будь-який смак.

Під час виставки UITT'2017 організаторами буде проводитись досить насичена програма за основними напрямками розвитку туристичної галузі. Вона передбачає проведення семінарів, конференцій, дискусій, зустрічей.

Детальна інформація за посиланням: http://www.uitt-kiev.com/ukr/exhibition.

Відділ економіки

Прочитано 363 разів
Управління економіки та транскордонного співробітництва

Управління економіки та транскордонного співробітництва

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box