Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Якісна медицина — це один з найважливіших напрямків нашої роботи і з тими, хто це не усвідомив нам не по дорозі
Середа, 08 серпня 2018 10:31

Якісна медицина — це один з найважливіших напрямків нашої роботи і з тими, хто це не усвідомив нам не по дорозі

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

 

Одним з найважливіших напрямів діяльності виконавчого комітету Мукачівської міської ради є якісна медицина для мукачівців та мешканців Мукачівського району. Це випливає і з нашої виборчої Програми, це ми робимо у повсякденній нашій роботі, зокрема на 100% забезпечуючи пацієнтів лікарні медикаментами, виділяючи достатню кількість коштів на всі медичні програми, які діють у нашому місті. Програма “Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців” на 2018-2020рр., а це білше ніж 20 млн. грн дає можливість якісного та дороговартісного лікування для мукачівців не тільки у нашому місті, але і в кращих клініках нашої країни. 
Зроблено багато, однак є ще над чим працювати, удосконалювати та покращувати. Разом з тим нас схвилювало та обурило відношення деяких керівників до своїх прямих професійних та функціональних обов`язків, що було виявлено у ході вчорашньої інспекції одним з центральних телеканалів
.

Нами миттєво були зроблені відповідні висновки: догани отримали - начальник відділу охорони здоров`я виконавчого комітету Мукачівської міської ради (Мандзич Л.І.), заступник головного лікаря ЦРЛ (Луп`як Я.М.). Звільнена з посади зав. терапевтичним відділенням ЦРЛ та медсестра терапевтичного відділення.

Хочу наголосити, що недоторканих у нас не було і не буде, бо для нас головне якість обслуговування мешканців міста Мукачева та Мукачівського району, належні умови їхнього перебування у закладах охорони здоров`я.

В.о. міського голови Ростислав Федів

Прочитано 301 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних