П'ятниця, 21 вересня 2018 12:01

Їхній подвиг безсмертний...

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Щорічно 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави, який був введений Указом Президента України у 2001 році.

Сьогодні,напередодні Дня партизанської слави, керівництво Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, разом з представниками громадськості міста над Латорицею,почесними громадянами міста Мукачева урочистим покладанням корзини з живими квітами до місця поховання партизан-підпільників, що біля обеліску Слави,у центрі міста, вшанували подвиг партизан і підпільників у роки Другої світової війни.

Приємно, що серед присутніх була і безпосередня учасниця партизанського руху, ветеран Великої Вітчизняної війни, інвалід ІІ групи, кавалер орденів Вітчизняної війни ІІ ступеня, «За мужність» та багатьма медалями, одна із зачинателів громадської організації ветеранів,відмінник освіти України, Галина Юріївна Плахотник - Головко.

Сьогоднішній захід є нагадування усім нам про те, що навіть через десятки років ніхто не забутий. Це пам'ять про тих, хто не повернувся з війни і віддав свої життя в боротьбі з ворогом. Партизанські загони мужньо і безстрашно боролися за наше сьогодення, волю і свободу у тилу ворога. Це - не лише свято суто для колишніх партизанів та підпільників - людей, сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом, а й для кожного з нас. Кожного, хто сьогодні має змогу жити у вільній країні.

Романович Олександр, практикант відділу інформаційного

забезпечення виконавчого комітету Мукачівської

міської ради, студент факультету суспільних

наук УжНУ

<span style="font-size: 10.5pt; line-

Прочитано 50 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних