Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Мукачівський міський голова Андрій Балога видав розпорядження “Про перенесення робочого дня”!
Понеділок, 29 жовтня 2018 14:47

Мукачівський міський голова Андрій Балога видав розпорядження “Про перенесення робочого дня”!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

У поліконфесійному Мукачеві здавна існує традиція 1 листопада відвідувати могили рідних та близьких, відправлення там панахид. 

З метою створення сприятливих мов для вшанування в місті Мукачеві пам`яті померлих, Мукачівський міський голова Андрій Балога видав розпорядження “Про перенесення робочого дня” від 22.10.2018 року №481.

Згідно з вказаним розпорядженням, пропонується перенести в порядку і на умовах, установлених законодавством, для працівників виконавчого комітету Мукачівської міської ради та структурних підрозділів робочий день з четверга 1 листопада на суботу 24 листопада 2018 року.

Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій міста перенести робочий день з четверга 1 листопада на суботу 24 листопада 2018 року та встановити 1 листопада 2018 року оперативне чергування відповідальних працівників.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого
комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 110 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних