Понеділок, 05 листопада 2018 16:04

Сьогодні у це важко повірити, а 20 року тому...

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Сьогодні у це важко повірити, а двадцять років тому у результаті інтенсивних опадів на початку листопада 1998 року, вийшли з берегів річки нашого краю, зокрема Тиса, Латориця, Боржава. Ріка та інші, який призвело до великого та трагічного паводку, що охопив майже 120 населених пунктів та біля 350 тисяч мешканців Закарпаття.

Унаслідок цього жахливого стихійного лиха загинуло 17 осіб, було підтоплено 40793 будинки, з яких 2695 -зруйновано, 2877 — пошкоджено. Також було завдано великої шкоди дорожнім та водогосподарським об`єктам тощо.

Великої шкоди стихія завдала Мукачеву, яке було затоплено за лічені години, настільки стрімкими були потоки річки Латориці, наводячи жах на місцевих жителів. Вода підтопила у нашому місті більше 600 будинків, з яких 129 були повністю зруйновані. Більше 2 тисяч мешканців довелося вивезти в приміщення дитсадків, шкіл та готелів. Однак, як згадував про ті часи під час відкриття скульптурної композиції “1998 рік. Рік біди і випробування”, народний депутат України Віктор Балога: “Паводок згуртував нас усіх, показав, що ми є дійсно громада, єдина, дружня сім`я”.

Тож мукачівці вистояли разом з усім краєм, відчувши надійну руку підтримки від усієї країни і самі проявивши рішучість, сміливість та організованість у найскладніші часи, які довелося пережити восени 1998 року.

А ми, у свою чергу, дивлячись на сьогоднішню по-літньому сонячну та теплу днину, буде сподіватися, що природна стихія більше не завдасть такого лиха, яке довелося пережити мукачівцям 20 років тому.

Відділ інформаційного забезпечення

виконавчого комітету Мукачівської

міської ради

Прочитано 29 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних