Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Цього дня ми вшановуватимемо покровителя Мукачева, радітимемо ювілею закінчення війни та дуже сподіватимемося...
Четвер, 08 листопада 2018 14:14

Цього дня ми вшановуватимемо покровителя Мукачева, радітимемо ювілею закінчення війни та дуже сподіватимемося...

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Цьогорічне святкування Дня святого Мартина у Мукачеві, яке вже стало традиційним та популярним серед мукачівців та гостей нашого міста, співпадає з ювілеєм закінчення Першої світової війни.

Саме на світанку 11 листопада 1918 року в Комп`єнському лісі, у штабному вагоні верховного головнокомандувача союзними військами маршала Фердинанда Фоша було підписано перемир`я між Німеччиною та її супротивниками.

Об 11 годині ранку сигнальний, який стояв біля штабного вагона верховного головнокомандувача, просурмив сигнал”Припинити вогонь”, який передали по всьому фронту. І тієї миті бойові дії було припинено. 

Так 100 років тому закінчилася Перша світова війна, у якій брали участь і наші прадіди, частина з яких не повернулася до своїх домівок, до своїх родин. Саме на їхню честь на центральному кладовищі Мукачева було встановлено монумент Pro Patria (За Батьківщину).

Сьогодні вже їхні правнуки воюють за Батьківщину, добре знають, що таке “Припинення вогню” та його порушення і дуже сподіваються, що нарешті буде укладено мир, який покладе край стражданням та людським втратам на нашій Українській землі.

Сподіваємось!
Відділ інформаційного забезпечення виконавчого 
комітету Мукачівської міської ради

 

45607171 1103225673165256 7392762619163049984 n

Прочитано 31 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних