Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційного забезпечення/Таки ініціатори були праві... У Мукачеві продовжується 24- фестиваль “Червене вино-2019”
П'ятниця, 11 січня 2019 15:02

Таки ініціатори були праві... У Мукачеві продовжується 24- фестиваль “Червене вино-2019”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Фестиваль “Червене вино” майже з самого зародження вийшов далеко за рамки свята виноробів та шанувальників напоїв з виноградного грона. У ході його проведення мукачівці та гості нашого міста мають гарну нагоду долучитися до різноманітної культурно-мистецької програми, родзинкою якої є виступи колядницьких колективів, колективів художньої самодіяльності та індивідуальних виконавців. Звичайно, кожен тут може спробувати усіляких страв, придбати вироби народних умільців, бути в ролі дійових осіб святкової події, або ж її поціновувачем...

24-й, цьогорічний фестиваль “Червене вино”, засвідчив свою особливість та унікальність, святкову атмосферу та відданість тому найкращому, що повинно супроводжувати фестивальні заходи, які претендують на те, щоб бути певним еталоном і виходити далеко за рамки міста та краю, де вони зародилися і продовжують успішно розвиватися.

До сказаного, хотів наголосити: таки праві були ініціатори та організатори його перенесення до парку Перемогу. У цьому ми вже могли неодноразово переконатися і 24-й фестиваль “Червеного вина” - тому яскраве підтвердження !


Іван Лендьєл, відділ інформаційного забезпечення
виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 19 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних