Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ капітального будівництва/В Мукачівському міськвиконкомі призначено нового начальника відділу капітального будівництва
Середа, 24 лютого 2016 14:55

В Мукачівському міськвиконкомі призначено нового начальника відділу капітального будівництва

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Новим керівником відділу капітального будівництва Мукачівського міськвиконкому призначено Ярослава Попика. Попередньо він пройшов стажування на цю посаду.

Народився у 1981 році в м. Хмельницький. У 2003 році завершив навчання у Львівській комерційній академії. З 2003 по 2014 рік займався підприємницькою діяльністю. 2014-2015 роки працював першим заступником голови Свалявської РДА. З 2015 року обіймав посаду радника Мукачівського міського голови.

Основними завданнями відділу є виконання завдань з будівництва житлових будинків, об'єктів освіти, охорони здоров'я, зв'язку, транспорту, торгівлі, громадського харчування, комунального господарства, культурно – побутового й іншого призначення та ефективного використання капітальних вкладень, що спрямовуються на цю мету, сприяння впровадженню у будівництво прогресивних проектних рішень, нових будівельних матеріалів, конструкцій та виробів.

Мукачівська міськрада

Прочитано 4256 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box