Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/До Мукачева з презентацією збірки поезій “Пошепки і вголос” завітає поетеса Юлія Брежко-Камінська
Середа, 13 червня 2018 11:01

До Мукачева з презентацією збірки поезій “Пошепки і вголос” завітає поетеса Юлія Брежко-Камінська

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

У п’ятницю, 15 червня, у читальній залі Мукачівської міської центральної бібліотеки ім. О Духновича відбудеться презентація книги Юлії Бережко-Камінської "Пошепки і вголос".

Письменниця – член Національної спілки письменників України, переможниця всеукраїнських та міжнародних літературних конкурсів і фестивалів. Вірші Юлія Бережко-Камінська є авторкою шести поетичних збірок, її твори опубліковані в понад сорока колективних збірках.

"Пошепки і вголос" (вид-во "Український письменник", 2017 р.) знайомить читача їз філософською, любовною та громадянською лірикою поетки, а також вибраними віршами із попередніх збірок. Саме за цю книгу письменницю було номіновано на здобуття Шевченківської премії.

“Книга "Пошепки і вголос" із-поміж багатьох інших збірок сучасної вітчизняної поезії помітно й безсумнівно вирізняється високим рівнем майстерності представлених текстів, глибиною змісту, вишуканою, філігранною образністю і – що нині вкрай рідко – поєднанням найкращих традицій класичної поетичної школи із сучасними засобами художнього самовираження", – йдеться в анотації до видання.

Початок презентації о 14.00. Станьте на крок ближче до поезії!

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

 

MTEuMDYuMjAxOC0xNDoyMDg0MDEz14663

Прочитано 96 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних