Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/До Мукачева з презентацією збірки поезій “Пошепки і вголос” завітає поетеса Юлія Брежко-Камінська
Середа, 13 червня 2018 11:01

До Мукачева з презентацією збірки поезій “Пошепки і вголос” завітає поетеса Юлія Брежко-Камінська

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

У п’ятницю, 15 червня, у читальній залі Мукачівської міської центральної бібліотеки ім. О Духновича відбудеться презентація книги Юлії Бережко-Камінської "Пошепки і вголос".

Письменниця – член Національної спілки письменників України, переможниця всеукраїнських та міжнародних літературних конкурсів і фестивалів. Вірші Юлія Бережко-Камінська є авторкою шести поетичних збірок, її твори опубліковані в понад сорока колективних збірках.

"Пошепки і вголос" (вид-во "Український письменник", 2017 р.) знайомить читача їз філософською, любовною та громадянською лірикою поетки, а також вибраними віршами із попередніх збірок. Саме за цю книгу письменницю було номіновано на здобуття Шевченківської премії.

“Книга "Пошепки і вголос" із-поміж багатьох інших збірок сучасної вітчизняної поезії помітно й безсумнівно вирізняється високим рівнем майстерності представлених текстів, глибиною змісту, вишуканою, філігранною образністю і – що нині вкрай рідко – поєднанням найкращих традицій класичної поетичної школи із сучасними засобами художнього самовираження", – йдеться в анотації до видання.

Початок презентації о 14.00. Станьте на крок ближче до поезії!

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

 

MTEuMDYuMjAxOC0xNDoyMDg0MDEz14663

Прочитано 85 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box