Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Як мукачівські дошкільнята знайомились із бібліотекою
Четвер, 14 червня 2018 11:07

Як мукачівські дошкільнята знайомились із бібліотекою

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

12 червня гостями Мукачівської міської бібліотеки для дітей стали наймолодші відвідувачі – дітки з дошкільного навчального закладу №19. Майже для всіх них це було перше знайомство з бібліотекою, яке розпочалося воно ще з подвір’я, де їх зустріла бібліотекар Алла Товтин та запросила до будинку, в якому «живуть» книги.

Під час екскурсії маленькі хлопчики й дівчатка відкрили для себе багато чого нового й цікавого. І про те, як стати читачем бібліотеки, і про правила поводження з книгами, і про те, що книги можна не тільки читати, але й гратися з ними (що і продемонструвала бібліотекар під час своєї розповіді). А ще дізнавалися про те, як створюється книга, і який довгий шлях вона проходить, перш ніж потрапити до рук свого читача. Малята дізналися, що окрім книг, в бібліотеці також є багато пізнавальних, і в той же час, яскравих та захопливих журналів й газет, де кожен обов’язково, знайде в них для себе щось цікаве. Так завершилось знайомство дітей з бібліотекою, але не зустріч.

Бібліотекарі запропонували діткам та їх вихователям разом відвідати парк та покататися на каруселях, провівши перед цим цікаву пізнавальну розмову-діалог про правила поводження на каруселях та їх цікаву історію появи. Мала ланцюгова карусель, «сонечко», «батут» - дитячі атракціони чекали на діток й «кликали» їх посидіти, покататися і пострибати.

Впевнені, що такий сюрприз чудово доповнив перше знайомство і перші враження малят від бібліотеки.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

 

Прочитано 90 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box