Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Як мукачівські дошкільнята знайомились із бібліотекою
Четвер, 14 червня 2018 11:07

Як мукачівські дошкільнята знайомились із бібліотекою

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

12 червня гостями Мукачівської міської бібліотеки для дітей стали наймолодші відвідувачі – дітки з дошкільного навчального закладу №19. Майже для всіх них це було перше знайомство з бібліотекою, яке розпочалося воно ще з подвір’я, де їх зустріла бібліотекар Алла Товтин та запросила до будинку, в якому «живуть» книги.

Під час екскурсії маленькі хлопчики й дівчатка відкрили для себе багато чого нового й цікавого. І про те, як стати читачем бібліотеки, і про правила поводження з книгами, і про те, що книги можна не тільки читати, але й гратися з ними (що і продемонструвала бібліотекар під час своєї розповіді). А ще дізнавалися про те, як створюється книга, і який довгий шлях вона проходить, перш ніж потрапити до рук свого читача. Малята дізналися, що окрім книг, в бібліотеці також є багато пізнавальних, і в той же час, яскравих та захопливих журналів й газет, де кожен обов’язково, знайде в них для себе щось цікаве. Так завершилось знайомство дітей з бібліотекою, але не зустріч.

Бібліотекарі запропонували діткам та їх вихователям разом відвідати парк та покататися на каруселях, провівши перед цим цікаву пізнавальну розмову-діалог про правила поводження на каруселях та їх цікаву історію появи. Мала ланцюгова карусель, «сонечко», «батут» - дитячі атракціони чекали на діток й «кликали» їх посидіти, покататися і пострибати.

Впевнені, що такий сюрприз чудово доповнив перше знайомство і перші враження малят від бібліотеки.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

 

Прочитано 113 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних