Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/До Мукачева завітає австрійський журналіст Штефан Шохер
Середа, 18 липня 2018 15:37

До Мукачева завітає австрійський журналіст Штефан Шохер

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

20 липня о 15.00 год. у Інтернет-центрі Мукачівської міської центральної бібліотеки ім. О.Духновича відбудеться зустріч із австрійським журналістом Штефаном Шохером. На гостей чекає цікава розмова про роботу журналіста, про власний досвід відвідин різних країн, про сприйняття України на Заході тощо.

Перекладач та модератор зустрічі - Іван Гайванович.

Довідково:

Штефан Шохер (Stefan Schocher) – австрійський журналіст з сімнадцятирічним професійним досвідом. З 2003 року працює в міжнародному відділі австрійської щоденної газети KURIER (Відень). Спеціалізується на висвітленні Східної Європи, Середньої Азії та Близького Сходу, для чого здійснює часті поїздки у ці регіони. Автор численних матеріалів про події в Білорусі, Україні, на Близькому й Середньому Сході (Пакистан, Ірак, Іран, Ліван, Лівія, Афганістан), в тому числі про конфлікти в цих регіонах. Працює, головним чином, у жанрі репортажу. Між 2007 і 2008 роками працював як вільний кореспондент у Києві. Крім того, виконує обов’язки продюсера й координатора при плануванні матеріалів для блоку міжнародної політики в KURIER.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 98 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних