П'ятниця, 25 березня 2016 12:15

«Така моя душа…»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В Мукачівській міській бібліотеці відбувся творчий вечір поета, учасника бойових дій в Афганістані, Валерія Степанова. Зустріч проходила в дружній та невимушеній атмосфері у формі діалогу. Відповідаючи на запитання ведучої Лілі Гліби, автор розповідав про своє дитинство, юні роки, спогади про службу в Афганістані та перші творчі спроби.

 

Вдячні, теплі слова про творчість, і зокрема, збірку віршів поета „Контингент: Каcкад – Карпати” висловив підполковникюстиції Захарчук Іван Іванович. З вітальним словом виступили гості вечора Валентин Черніков, Олександр Куцило та Тетяна Черненко.

Подарунком для Валерія Степанова стали музичні композиції на його вірші, виконані бардами театру гумору “Шарж” з м. Ужгород Сергієм Соболем та Робертом Голованенком.

Впродовж вечора звучали вірші поета на різну тематику, особливо зворушив присутніх вірш поставлений на музику „Мама”.

До привітань дорослих долучилися і учні загальноосвітньої школи №4, з найкращими побажаннями авторові на його творчій ниві.

Всіх присутніх зацікавила і книжково-ілюстративна виставка „Така моя душа...”, на якій були представлені не тільки книги поета, але і його малюнки.

 

Мукачівська міська

центральна бібліотека ім. О. Духновича

Прочитано 477 разів
Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконому

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 5-44-61

e-mail: v.vp@mukachevo-rada.gov.ua

Адреса: м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінет № 42)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box