Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/В замку «Паланок» пропонують відкрити майстерню для художників
П'ятниця, 01 квітня 2016 15:37

В замку «Паланок» пропонують відкрити майстерню для художників

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні міський голова Андрій Балога та перший заступник міського голови Ростислав Федів провели нараду з керівниками закладів сфери культури Мукачева. Йшлося про ті про проекти, які цьогоріч будуть реалізовувати в закладах. Ростислав Федів зазначив, що вчора депутати внесли зміни до міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2016 рік, затвердивши її у новій редакції. Фінансування збільшено майже втричі -  з 578 тис. до 1 млн. 550 тис. гривень. Окрім того, капітальні ремонти фінансуватимуться й через відділ капітального будівництва міськвиконкому.

«Два місяці тому ми збиралися, й пропонували вам надати пропозиції з ремонту закладів, які ви очолюєте. Нині ми систематизували їх й наразі розробляються проектно-кошторисні документації. Так, буде проведено капремонти будівель хорової школи, двох шкіл мистецтв, продовжаться роботи в палаці культури, планується оновлення Будинку національних спільнот. Окрім того, буде закуплятися й обладнання, костюми,  канцтовари та господарські товари для закладів культури. Ще один масштабний проект, який нам запропонували реалізувати в місті представники учнівської ради – в сквері, позаду парку художньої школи облаштувати літній амфітеатр. Те, що влада пообіцяла – виконується. Закликаю  долучатися й контролювати якість ремонтних робіт», - зазначив Ростислав Федів.

Міський голова Андрій Балога пропонував розглянути пропозиції з оновлення замку «Паланок». Тут пропонується перекласти бруківку, оновити картинну галерею. Також планується облаштувати в замку майстерню для художників.

Мукачівська міськрада

Прочитано 541 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box