Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/В Мукачеві відзначили переможців “Закарпатської весни”
Середа, 06 квітня 2016 09:32

В Мукачеві відзначили переможців “Закарпатської весни”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Перші дні квітня відзначилися проведенням в Мукачеві грандіозного культурно-мистецького заходу — Всеукраїнського фестивалю-конкурсу малих форм та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва “Закарпатська весна”, активну участь в якому взяли і вихованці мистецьких шкіл Мукачева.

Особливо приємно відзначити, що, як завжди, в нелегкій творчій боротьбі, учні наших шкіл займають кращі призові місця.

Знайомтесь з результатами фестивалю-конкурсу:

Мукачівська дитяча школа мистецтв № 1 ім. С. Мартона

Вокально-хоровий відділ

  • Гран-прі – Вокальний ансамбль хлопчиків та юнаків, керівник Небесна І.В.
  • Лауреат І ступеня – Хор учнів старших класів «Співаночка», керівник Фенцик С.І., концертмейстер Туряниця Н.Е.
  • Лауреат І ступеня Вокальний ансамбль молодших класів, керівник Небесна І.В., концертмейстери Головачко А.Ю., Гуйван Г.В., Неймет О.О.
  • Лауреат ІІ ступеня – Хор учнів молодших класів, керівник Фенцик С.І., концертмейстер Удут Н.І.
  • Лауреат І ступеня Балог Анастасія, викладач Небесна І.В.
  • Лауреат І ступеня – Шпеник Катерина, викладач Небесна І.В., концертмейстер Кудімова І.Т.
  • Лауреат ІІ ступеня – Ігнатоля Євгенія, викладач Небесна І.В.
  • Лауреат ІІ ступеня – Багінська Каріна, викладач Небесна І.В., концертмейстер Федор І.І.
  • Лауреат ІІ ступеня – Бушко Антон, викладач Гаснюк В.В., концертмейстер Удут Н.І.
  • Лауреат ІІІ ступеня – Окс Анастасія, викладач Хомин С.Я., концертмейстер Марків Т.М.

Фортепіанний відділ

  • Лауреат І ступеня – Корякіна Марія, викладач Головчанська Т.С.
  • Лауреат І ступеня – фортепіанний ансамбль: Коцар Валерія та Щербан Даніел, викладач Марків Т. М.
  • Лауреат ІІ ступеня – Барань Віолета, викладач Головчанська Т.С.
  • Лауреат ІІ ступеня – Фортепіанний ансамбль: Корякіна Марія та Барань Віолета, викладач Головчанська Т.С.
  • Лауреат І ступеня – Лучков Олександр, викладач Вайс М.Й.
  • Лауреат І ступеня – Чічерова Тетяна, викладач Гарна Л.Ф.
  • Лауреат І ступеня – Фортепіанний ансамбль: Чічерова Тетяна та Лучков Олександр, викладач Гарна Л.Ф. та Вайс М.Й.
  • Лауреат ІІ ступеня – Чорі Альбіна, викладач Гончарова К.В.
  • Лауреат ІІ ступеня – Фортепіанний ансамбль: Сватко Каріна та Казеллі Алессандра, викладач Князєва В.Ф.
  • Лауреат ІІ ступеня – Фортепіанний ансамбль: Попович Бенце та Цогла Катерина, викладач Матоляк К.І.
  • Лауреат ІІІ ступеня – Попович Бенце, викладач Матоляк К.І.
  • Лауреат ІІІ ступеня – фортепіанний ансамбль Фрікер Марина та Кур’янова Анна, викладачі Семенова А. Т., Гарна Л. Ф.

Відділ духових та ударних інструментів

  • Лауреат І ступеня Деме Леонард (саксофон), викладач Вірзбицькі О.Г., концертмейстер Сметана Л.І.

Відділ струнно-смичкових інструментів

  • Лауреат ІІ ступеня Ансамбль скрипалів учнів старших класів, керівник Риба Т.М., концертмейстер Барчі Н.І.
  • Лауреат ІІ ступеня Фенцик Наталія, викладач Риба Т.М., концертмейстер Полуектова І.В.
  • Лауреат ІІІ ступеня Антал Георгіна-Фружіна, викладач Маманова М.Я., концертмейстер Хазіна А.С.
  • Відділ народних інструментів
  • Лауреат І ступеня Ансамбль баяністів акордеоністів, керівник Гуйван Г.В.
  • Лауреат І ступеня – Орос Володимир (акордеон), викладач Бегун-Трачук Л.О.
  • Лауреат ІІ ступеня – Тодосієнко Крістіан (акордеон), викладач Бегун-Трачук Л.О.
  • Лауреат ІІІ ступеня – Росул Максим (баян), викладач Дурдинець А.М.
  • Дипломант – Данько Дмитро (гітара), викладач Монцоль М.С.
  • Дипломант – Шпак Юрій (гітара), викладач Монцоль М.С.

Хореографічний відділ

  • Лауреат І ступеня – Танцювальний колектив «Веселка» (дитяча хореографія), керівник Перевузник К.Ш.
  • Лауреат І ступеня – Народно-сценічного танцю (змішана група), керівник Васько Е.Е., керівник аком. Групи Головачко А.Ю.
  • Лауреат ІІ ступеня – Народно-сценічного танцю (середня група), керівник Перевузник К.Ш., керівник аком. Групи Головачко А.Ю.
  • Лауреат ІІ ступеня – Народно-сценічного танцю (середня група), керівник Перевузник К.Ш. 
  • Лауреат ІІ ступеня Сучасна хореографія (середня група), керівник Сметана В.С.
  • Лауреат ІІ ступеня – Народно-сценічного танцю (середня група), керівник Шляхта Н.В., керівник аком. Групи Головачко А.Ю.
  • Дипломанти Класичного танцю – Учні хореографічного відділу: Гондорчина Юлія; Глуханич Вікторія; Влк Мартін – керівник Васько Е.Е.
  • Дипломанти Класичного танцю – Учні хореографічного відділу: Гондорчина Юлія; Сабо Анна – керівник Васько Е.Е.
  • Дипломанти Класичного танцю – Учні хореографічного відділу: Сабо Анна; Ряшко Стефанія; Глуханич Вікторія; Гондорчина Юлія – керівник Васько Е.Е.

Дитяча школа мистецтв №2

  • Гран-прі учениця 6 класу Макарова Олександра (фортепіано), викладач Козуб М.М.
  • Лауреат І ступеня учениця 5 класу Макарова Олександра (ксилофон), викладач Переста О.О., концертмейстер Колодяжна Т. С. 
  • Лауреат І ступеня тріо вокалістів у складі учнениці 8 класу Голінка Богдани та учнів 7 класу Немйо Катерини та Гузинець Дарини, викладач Беца Г. І., концертмейстер Головнич Т. З.
  • Лауреат ІІ ступеня учениця 2 класу Попович Марія, клас викладача Ковач Л. Я.
  • Лауреат ІІІ ступеня учень 5 класу Горват Віталій, клас викладача Коворданія Р. Й.
  • Диплом лауреата учень 5 класу Попович Сергій, клас викладача Плоскіни В. В.
  • Диплом лауреата учень 4 класу Попович Андрій, клас викладача Плоскіни В. В.

Центр культури і відпочинку “Паланок”

  • Лауреат ІІІ ступеня – Народна хореографія, старша категорія — Хореографічний колектив “Паланок”, керівник Пуга Е. В.
  • Лауреат ІІІ ступеня – Стилізовано-народний танець, старша категорія — Хореографічний колектив “Паланок”, керівник Пуга Е. В.

Міський Будинок культури

  • Гран-прі – Сучасна хореографія, старша категорія – Народний хореографічний колектив «Сучасник», керівник заслужений працівник культури України Яцканич О. Ю.
  • Гран-прі – Сучасна хореографія, молодша категорія – зразковий хореографічний колектив, керівник Паркуць В. М.

Перше місце у батлі з сучасної хореографії та Диплом за найкращу постановку сучасного танцю – Народний хореографічний колектив «Сучасник» та зразковий хореографічний колектив.

Мукачівська міськрада

Прочитано 616 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box