Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/У Мукачівській міській бібліотеці відзначили 175-річчя від дня народження видатного художника Міхая Мункачі
Вівторок, 12 лютого 2019 11:47

У Мукачівській міській бібліотеці відзначили 175-річчя від дня народження видатного художника Міхая Мункачі

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

До 175-річниці від дня народження всесвітньо відомого художника ХІХ ст., фундатора угорської національної школи реалістичного живопису, Почесного громадянина міста Мукачева Міхая Мункачі у Мукачівській міській центральній бібліотеці ім. О. Духновича провели вечір-портрет "Той, що писав відкритим серцем".

Під час заходу відбувся перегляд краєзнавчих документів про відомого мукачівця, який доповнився спілкуванням з гостями: Віктором Дворниченко, журналістом, письменником, головним редактором газети "Мукачево", дослідником творчості та біографії художника, автором книги "Голгофа і воскресіння Міхая Мункачі"; Тетяною Рибар, письменницею, головою літературного об'єднання "Рідне слово"; Оксаною Мецгер, керівником арт-клубу "Палітра-спектр"; Любов'ю Долинською, заступником директора з виховної роботи МКТЕК, викладачем української мови, членом літературного обєднання "Рідне слово" та студентами МКТЕК.

Цікава розмова про життєвий шлях, творчість, особисте життя та неймовірну любов до міста у якому народився видатний художник, перепліталася з читанням уривків із книги В. Дворниченка "Голгофа і воскресіння Міхая Мункачі".

Про етапи становлення Міхая Мункачі, як художника, репродукції його картин та цікаві факти із життя митця, представлені на виставці-галереї "Симфонія краси мистецтва вічності…", яка експонується у міській бібліотеці.

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 13 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних