Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/В Мукачеві провели вечір пам’яті композитора-пісняра Михайла Герца
Середа, 27 квітня 2016 12:08

В Мукачеві провели вечір пам’яті композитора-пісняра Михайла Герца

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Вшанувати світлу пам'ять відомого мукачівця, талановитого композитора-пісняра Михайла Герца, який відійшов у засвіти минулого року, зібралися 22 квітня у залі Закарпатського обласного театру драми та комедії на вечорі-пам’яті «Спинилась мить… А пісня вічна» його близькі, друзі, колеги, представники влади та громадських організацій, шанувальники творчості, учні...

Життєву і творчу долю композитора розкривала ведуча вечору – актриса театру, член літоб`єднання «Рідне слово» Вероніка Тищук.

Радість спілкування з музикою і словом щедро дарували присутнім виконавці пісень Дана та Марія Іваниці, Олександр Дулішкович, Наталя Чех, Ліліта Стегура, В’ячеслав Журавльов, Мар'яна Лиховид, учні дитячих шкіл мистецтв №1 ім. С. Мартона та №2 та багато інших.

Спогадами про Михайла Герца зі сцени ділилився голова літературного об’єднання «Рідне слово» Михайло Шушкевич.

Вшанувати пам’ять композитора приїхали поети з якими він співпрацював: Роман Бойчук з Івано-Франківська – молодий літератор, який завдяки співпраці з Михайлом Герцом подарував Україні 50 пісень, Тетяна Череп-Пероганич із Києва, Галина Рибачук-Прач із Вінниці.

Прозвучали також пісні на слова Наталії Хаммоуди, Валентини Попелюшки, Володимира Маслова, Оксани Максимишин-Корабель, яка надіслала рідним і землякам композитора відеозвернення, де зазначила, що вона щиро дякує долі за пісні написані на її слова таким чудовим професіоналом.

Мукачівська міськрада

Прочитано 588 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box