П'ятниця, 13 травня 2016 11:15

В Мукачеві оновлюють заклади культури

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

У закладах культури та мистецтв міста  відбулися зустрічі начальника відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради Ірини Калій з батьками та викладачами.

 

Під час зустрічей обговорено питання підбиття підсумків навчального процесу в школах, аналіз творчих досягнень учнів, їх потенційних можливостей, оцінка якості роботи закладів культури протягом року.

Батьки мали змогу поспілкуватися із очільницею культури міста, задати питання стосовно матеріально-технічного забезпечення даних закладів. Адже цього року на культуру міста виділено чималі кошти, зокрема у березні черговій сесії Мукачівської міської ради було прийнято рішення “Про внесення змін до міської комплексної програми розвитку культури і мистецтв міста на 2016 рік”.  Фінансування збільшено з 578 тис. до 1 млн. 550 тис. гривень.

З них 419 тис. програмою передбачено витратити на організацію культурно-мистецьких заходів, 886 тис. – на матеріально-технічне забезпечення закладів культури міста, 85 тис. – на вручення премій та стипендій, 80 тис. - на підтримку бібліотеки, 50 тис. – на міжнародне співробітництво та 30 тис. - на створення міжгалузевої системи підготовки педагогічних кадрів.

Ірина Калій зазначила, що виділені кошти спрямовані на придбання канцтоварів, господарських товарів,  костюмів та взуття для творчих колективів, меблів, комп'ютерної техніки, проекторів та екранів, мольбертів, музичних інструментів, звукової апаратури тощо. Виділено кошти і на ремонтні роботи, які проводитимуться у закладах культури протягом року.

Вона також подякувала батькам і викладачам за виховання творчих діток та висловила щирі сподівання на тісну співпрацю між батьківськими колективами та закладами культури.

Мукачівська міськрада

Прочитано 496 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box