Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/В Мукачеві на закупівлю обладнання для закладів культури вже витрачено 300 тисяч
Вівторок, 21 червня 2016 10:41

В Мукачеві на закупівлю обладнання для закладів культури вже витрачено 300 тисяч

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Про підсумки роботи закладів культури і мистецтв міста на черговому засіданні міськвиконкому доповідала начальник відділу культури Мукачівського міськвиконкому Ірина Калій. За її словами цьогоріч значно покращилось фінансування закладів культури і мистецтв. З міського бюджету на галузеву програму вже використано 432 тис. З них 69 тис. - на організацію та проведення культурно-мистецьких заходів, 43 тис. - на поповнення бібліотечного фонду, комплектування періодичними виданнями, 280 тис. - на покращення матеріально-технічної бази (придбано комп’ютерну техніку для ЦБС, озвучувальну апаратуру для МБК, художній та музичний інвентар для шкіл естетичного виховання, звукову техніку для ДШМ №1 ім. С. Мартона та ін.), на вручення премій та стипендій використано 30 тис. грн. «Приємно відзначити той факт, що починаючи з січня кращим учням щомісяця виплачувались стипендії у розмірі 500 грн.», - констатує Ірина Калій.

Окрім того, з міського бюджету виділено кошти у сумі 121 тис грн. на потреби закладів, а це придбання канцтоварів, госптоварів, миючих засобів, виготовлення шкільних документацій.

Також з міського бюджету було виділено додаткові кошти на суму 69 тис. грн. для проведення комплексних ремонтно-будівельних робіт, які передбачають систематичне та своєчасне підтримання експлуатаційних якостей, будівлі ЦКВ “Паланок”.

Мукачівська міськрада

Прочитано 206 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box