Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Претенденти на керівні посади у заклади культури м. Мукачева
Субота, 16 липня 2016 15:53

Претенденти на керівні посади у заклади культури м. Мукачева

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури” відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради 16 червня оголосив конкурс на посади директорів чотирьох закладів культури міста, а саме:

 

- директора історичного музею замку “Паланок”;

- директора центру культури та відпочинку “Паланок”;

- директора міського Будинку культури;

- директора міської централізованої бібліотечної системи.

Прийом документів для участі у конкурсі і формування комісії здійснювався протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу у газеті “Мукачево” (16.06.2016 р.) та на сайті Мукачівської міської ради у рубриці “Культура” (http://mukachevo-rada.gov.ua/index.php/culture).

15 липня 2016 року завершилось подання документів кандидатами на посаду керівника вищевказаних закладів культури міста.

Отож, по завершенні прийому документів, претендентів на керівні посади - семеро. А саме:

- на посаду директора Мукачівського історичного музею:

- Михайло Белеканич,

- Олександр Цигак;

- на посаду директора центру культури та відпочинку “Паланок”:

- Маріанна Варварцева;

- на посаду директора міського Будинку культури:

- Ярослав Біличко,

- Микола Бобинець,

- Владислав Голованов;

- на посаду директора міської централізованої бібліотечної системи:

- Мирослава Хруник.

Для участі у конкурсі претендентам необхідно було подати: заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних, автобіографію, копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту, два рекомендовані листи довільної форми, мотиваційний лист довільної форми.

На сайті Мукачівської міської ради у рубриці “Культура” (http://mukachevo-rada.gov.ua/index.php/culture) можна ознайомитися з автобіографіями, мотиваційними та рекомендаційними листами конкурсантів.

Копії особових документів відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”, на сайті не публікуватимуться, але за бажанням можна пересвідчитись у наявності цих документів у відділі культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради (каб. 54).

Зауваження та пропозиції щодо кандидатур на керівні посади у заклади культури м. Мукачева – як від фахівців галузі, так і від представників громадськості – приймаються до 22 липня на поштову (89600 м. Мукачево, пл. Духновича, 2, відділ культури, каб. 54) або електронну адресу (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Прочитано 421 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box