Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/До уваги громадськості! Друге засідання конкурсної комісії
Вівторок, 26 липня 2016 10:12

До уваги громадськості! Друге засідання конкурсної комісії

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

03 серпня (середа) об 11:00 год у малому залі засідань Мукачівської міської ради розпочнеться друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Мукачівського історичного музею. З 12:00 год комісія проводитиме конкурсний добір на посаду директора Мукачівської міської централізованої бібліотечної системи.

Друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посади директорів Мукачівського міського будинку культури та центру культури і відпочинку “Паланок” відбудеться 09 серпня (вівторок) об 14:30 год у малому залі засідань Мукачівської міської ради.

Під час проведення другого засідання кандидати на керівні посади презентуватимуть власні проекти програм розвитку закладів культури на один і п'ять років та матимуть співбесіду з членами конкурсної комісії.

Згідно Закону (ст. 21-5, п.2), під час публічної презентації проектів програм та співбесіди з кандидатами, на засіданні мають право бути присутніми представники засобів масової інформації та громадськості.

Шляхом голосування комісія прийме відповідне рішення, результат якого буде оприлюднений на офіційному сайті Мукачівської міської ради у рубриці “Культура” ( http://mukachevo-rada.gov.ua/index.php/culture).

За умови обрання більшістю від затвердженого складу конкурсної комісії, переможців призначать керівниками закладів не пізніше, ніж за два місяці з дня оголошення конкурсу, тобто, новообраних директорів на наступне п’ятиріччя згадані заклади культури можуть одержати 16 серпня. Істотні умови контракту будуть оприлюднені на офіційному сайті міської ради не пізніше наступного дня після його підписання

Прочитано 383 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box