Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Підсумки другого засідання комісій по конкурсному добору на посади керівників закладів культури м. Мукачева
Четвер, 04 серпня 2016 13:31

Підсумки другого засідання комісій по конкурсному добору на посади керівників закладів культури м. Мукачева

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

3 серпня 2016 року відбулося друге засідання комісій по конкурсному добору на посади керівників закладів культури міста - Мукачівського історичного музею та міської централізованої бібліотечної системи.

Вашій увазі пропонуємо переглянути відеозаписи засідань комісій:

- Мукачівський історичний музей

- Мукачівська міська централізована бібліотечна система.

За результатами голосування конкурсні комісії вирішили:

- рекомендувати відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради призначити Михайла Белеканича на посаду директора Мукачівського історичного музею як такого, котрий успішно пройшов конкурсний відбір;

- рекомендувати відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради призначити Мирославу Хруник на посаду директора Мукачівської міської централізованої бібліотечної системи, як таку, котра успішно пройшла конкурсний відбір.

Відповідно до ст. 21-5 п.15 Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури” керівник відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради зобов'язаний призначити переможця конкурсу керівником закладу культури не пізніше, ніж за два місяці з дня оголошення конкурсу. Підставою для видання наказу про призначення керівника закладу культури є підписання контракту.

Нагадаємо, що друге засідання комісії по конкурсному добору на посади керівників Мукачівського міського Будинку культури та центру культури і відпочинку “Паланок” відбудеться 9 серпня 2016 року о 14:30 у малому залі засідань виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Згідно Закону (ст. 21-5, п.2), під час публічної презентації проектів програм та співбесіди з кандидатами, на засіданні мають право бути присутніми представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Прочитано 416 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box