Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Вихованці центру культури і відпочинку “Паланок» два тижні гастролювали в Європі
Понеділок, 08 серпня 2016 14:45

Вихованці центру культури і відпочинку “Паланок» два тижні гастролювали в Європі

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Концертна програма під назвою “Всі діти мріють бути щасливими” юних вихованців центру мала надзвичайний успіх на європейській сцені. Учасники хору “Співочі серця” (керівник Еріка Шебела, концертмейстер Магдалина Русин) та хореографічний колектив “Паланок”( керівник Еріка Пуга) дали незабутні концерти у баварському Байроті в рамках всесвітньовідомого Байройсткого вагнерівського фестивалю та у старовинній церкві містечка Віс, внесеній до списку пам'яток ЮНЕСКО; у містах Бад-Херренальб та Шарнштайн.

На вихованців центру культури і відпочинку “Паланок” окрім яскравих концертних програм чекало і чудове дозвілля, яке традиційно організувала діткам директор центру Маріанна Варварцева.

Надовго запам'ятаються гостинні зустрічі з німецькими школярами у м. Обераммергау, отцем Буркгардом Ногга (м. Бад-Херренальб), теплий прийом у Відні за запрошенням принца та принцеси династії Габсбург в палаці Шенбрунн, пізнавальна екскурсія королівським містом Баден разом з представницею міжнародної асоціації “Полум'я миру” Вівієн Роз.

 

Прочитано 366 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box