Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Результати другого засідання комісій по конкурсному добору на посади керівників закладів культури м. Мукачева
Середа, 10 серпня 2016 16:43

Результати другого засідання комісій по конкурсному добору на посади керівників закладів культури м. Мукачева

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

9 серпня 2016 року відбулося друге засідання комісій по конкурсному добору на посади керівників закладів культури міста - міського Будинку культури та центру культури і відпочинку “Паланок”.

Вашій увазі пропонуємо переглянути відеозаписи засідань комісій:

- міський Будинок культури

- центр культури і відпочинку “Паланок”

За результатами голосування конкурсні комісії вирішили:

  • рекомендувати відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради призначити Ярослава Біличка на посаду директора міського Будинку культури, як такого, котрий успішно пройшов конкурсний відбір;
  • рекомендувати відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради призначити Маріанну Варварцеву на посаду директора центру культури і відпочинку “Паланок”, як таку, котра успішно пройшла конкурсний відбір.

Відповідно до ст. 21-5 п.15 Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури” керівник відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради зобов'язаний призначити переможця конкурсу керівником закладу культури не пізніше, ніж за два місяці з дня оголошення конкурсу. Підставою для видання наказу про призначення керівника закладу культури є підписання контракту.

Прочитано 318 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box