Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради підписав контракти з керівниками закладів культури міста на наступне п'ятиріччя
П'ятниця, 19 серпня 2016 14:05

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради підписав контракти з керівниками закладів культури міста на наступне п'ятиріччя

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Протягом двох місяців тривала конкурсна процедура по відбору керівників закладів культури міста. За підсумками засідань конкурсна комісія рекомендувала відділу культури призначити на посаду:

  • директора Мукачівського міського Будинку культури - Біличка Ярослава Володимировича;
  • директора Мукачівського історичного музею - Белеканича Михайла Івановича;
  • директора центру культури та відпочинку “Паланок” - Варварцеву Маріанну Вілмошівну;
  • директора Мукачівської міської централізованої бібліотечної системи — Хруник Мирославу Василівну,

як таких, що успішно пройшли конкурсний відбір.
Відеозаписи засідань конкурсної комісії можна переглянути на офіційному сайті Мукачівської міської ради у рубриці “Культура” (http://mukachevo-rada.gov.ua/index.php/culture).

15 серпня між відділом культури та переможцями конкурсу було укладено контракти на п'ять років. З 16 серпня, відповідно до наказів начальника відділу культури Калій І. Я., новопризначені керівники вищевказаних закладів культури, приступили до виконання своїх посадових обов'язків.

Прочитано 335 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box