Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Мукачівський хор хлопчиків та юнаків підкорював слухачів Німеччини
Понеділок, 29 серпня 2016 17:18

Мукачівський хор хлопчиків та юнаків підкорював слухачів Німеччини

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Надзвичайно творчо насиченим було цьогорічне літо для вихованців Мукачівської хорової школи (директор - заслужений діяч мистецтв України Володимир Волонтир). Після повернення з Італії з 12-го Європейського фестивалю молодіжних хорів в липні цього року, хор прийняв участь у 66-му Байройтському міжнародному молодіжному мистецькому фестивалі в Німеччині, який проходив з 13 по 23 серпня та зібрав чимало музичних колективів з країн Європи та Азії.

Різноманітна концертна програма Мукачівського хору хлопчиків та юнаків з творів українських композиторів, західно-європейської класики, американських композиторів, українських народних пісень викликала у численної німецької публіки великий інтерес і захоплення. Про це свідчили овації в кінці концертів, схвальні рецензії в німецьких газетах і запис концертної програми хору на СD.

Приємними і важливими для хору були слова вдячності від оргкомітету і президента фестивалю пані Сісі Таммер.

Щоденні репетиції, екскурсії в будинок-музей Ріхарда Вагнера, історичний музей, Маркграфський оперний театр, фестивальний оперний театр, побудований за проектом Вагнера, ермітаж, садові парки (Landesgardenshou, Hofgarden, Röhrensee), купання і відпочинок в аквапарку Байройта, а також відвідини по дорозі додому старовинного чеського міста-столиці Прага, залишили в учасників хору незабутні враження.

 

Прочитано 393 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box