Середа, 31 серпня 2016 09:46

Свято високого мистецтва

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Учора, 30 серпня, мукачівці, які відвідали концерт камерного оркестру «Ренесанс» із Маріуполя, мали чудову нагоду насолодитися високим мистецтво, поринути у світ класичної та сучасної музики, відчути себе одним цілим з майстрами скрипки та віолончелі, баяну та гітари.

Вже вдруге у місто над Латорицею завітав цей чудовий музичний колектив, вже вдруге переповнений зал Християнського культурного центру, що в Росвигові, бурхливими оплесками зустрічав та проводжав митців, які здатні зачарувати всіх, хто слухає їхню чудову гру.

Улюбленець мукачівської публіки, людина яка привила багатьом нам, любов до скрипки – Сергій Добош, відомий далеко за межами України, лауреат багатьох міжнародних конкурсів львів’янин, але його вже сміливо можна назвати і мукачівцем Остап Шутко», зовсім юна зіронька на небосхилі скрипальського мистецтва Назар Шутко (син Остапа Шутка), також улюбленець мукачівської і не тільки публіки баяніст Євген Мусієць, чудовий гітарист Ілля Галла, разом з митцями міста Маріуполя, яких очолює заслужений діяч мистецтв України Василь Кречок подарували нам свято високого музичного мистецтва.

Окрема вдячність міському голові Мукачева Андрію Балозі, який і два роки тому, і цього разу зробив усе, щоб така гарна подія відбулася.

Бо, коли є такі митці, коли є ті, хто готовий їх підтримати, тоді і майбутнє у нас також є. Не дарма на завершення концерту зал разом з артистами так натхненно співав Гімн України: «Ще не вмерла Україна»… Дійсно не вмерла і не вмре!

Прочитано 291 разів
Відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконому

Про відділ

Facebook

Тел.: (03131) 5-44-61

e-mail: v.vp@mukachevo-rada.gov.ua

Адреса: м. Мукачево, пл. Духновича, 2 (кабінет № 42)

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box