Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Мукачівська молодь організувала флешмоб з нагоди 160-річчя Івана Франка
Середа, 07 вересня 2016 09:30

Мукачівська молодь організувала флешмоб з нагоди 160-річчя Івана Франка

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З нагоди 160-річчя від дня народження геніального українського письменника, поета, публіциста і громадського діяча І. Я. Франка, центральна міська бібліотека ім. О. Духновича організувала проведення на центральній площі міста поетичний марафон «Читаємо Франка разом». Захід мав імпровізаційний характер і творився відповідно до настрою та побажань його учасників.

Дехто з присутніх підготувався заздалегідь – обрав для прочитання улюблені твори чи ті, які захотілось, щоб прозвучали на заході. Пересічні містяни також мали можливість долучитися до творчої акції – на площі експонувалася книжкова виставка по творчості письменника «Духовний провідник нації» і кожен охочий міг просто читати улюблений твір поета з представлених книг.

Зокрема під час марафону вірші І. Франка читали учні загальноосвітніх шкіл міста та кооперативного торговельно-економічного коледжу. Власного вірша «Іван Франко» презентував член літературного об’єднання «Рідне слово» Ярослав Січ, а активна читачка бібліотеки Лариса Ком’яті читала уривок з поеми «Мойсей».

Прочитано 379 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box