Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Напередодні позачергової сесії засідають депутатські комісії
Середа, 07 вересня 2016 11:45

Напередодні позачергової сесії засідають депутатські комісії

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні в міській раді відбулося засідання депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку. Розглядалися питання, які винесено на засідання позачергової сесії міськради, що відбудеться вже завтра. Зокрема, депутати розглянули проекти Про встановлення щомісячних стипендій міської ради для обдарованих і талановитих дітей, які навчаються у школах естетичного виховання м. Мукачева та Про внесення змін до пункту 1 розділу II Положення про стипендію міської ради для обдарованих і талановитих дітей, які навчаються у школах естетичного виховання та клубних закладах м. Мукачева затвердженого рішенням 84-сесії 6-го скликання Мукачівської міської ради від 24.09.2015 року №1560.

З цих питань доповідала начальник відділу культури Мукачівського міськвиконкому Ірина Калій. Вона зазначила, що з нового навчального року 15 учнів мистецьких шкіл міста отримуватимуть стипендію в розмірі 500 гривень.

Прочитано 326 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box