Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Талановиті мукачівці подарували свято нашим захисникам
Четвер, 22 вересня 2016 11:56

Талановиті мукачівці подарували свято нашим захисникам

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Роль батька в сім'ї неоціненна. Особливо в такий важкий період для держави, адже саме наші чоловіки – для когось дідусь, батько, брат, син – захищають і борються за нашу свободу.

Чудову концертну програму для військових, які проходять лікування у Мукачівському військовому шпиталі, підготував міський Будинок культури з нагоди відзначення Всенародного Дня Батька.

Програма розпочалась «Молитвою за Україну» у виконанні Катерини Шпеник та Євгенії Ігнатолі, а далі чудовим виконанням пісень військових радували юні виконавці: Дмитро Зийбер, Веніамін Копин, Аліна та Кароліна Мигович, Ярина Остап’юк, Габріелла Пашко, вокальні ансамблі дитячих шкіл мистецтв №1 ім. С. Мартона та №2. Пластикою та вправністю захопили всю глядацьку залу учасники народного цирку «Дружба» Міла Кочіш, Євгенія Горбачова та Степан Гуранич.

Щирими оплесками та посмішками супроводжувалися всі виступи, а гарний настрій присутнім дарувала чарівна ведуча - Аліна Богдан.

Прочитано 503 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box