П'ятниця, 28 жовтня 2016 12:29

Цікава розмова на важливу тему

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

27 жовтня у Мукачівській міській бібліотеці для дітей між юними читачами та дорослими-порадниками відбувся незвичайний talk-урок за книгою Бодо Шеффера «Пес на ім'я Мані, або Абетка грошей». За обговоренням дивовижної історії дружби «фінансово освіченого» пса та 12-річної дівчинки, діти мали змогу провести свій вільний час не просто цікаво, але й з користю.

 

Надзвичайно жвавим видалось спілкування учасників заходу, адже під час заходу з підлітками спілкувались психолог, профконсультант Мукачівського міського центру зайнятості – Оксана Коваленко та працівники відділу правопросвітництва Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Мирослава Пилипчинець та Олеся Меренич.

Діти висловлювали свої враження від прочитаного, ділилися особистим досвідом щодо здобуття кишенькових грошей та вміння розпоряджатися коштами, а також почули гарні поради про те як можливо реалізувати навіть ті плани, які здаються неймовірними, як бути щедрими і при цьому незмінно процвітати, дізналися про те, як можливо почати заробляти перший «капітал» у підлітковому віці.

Про «Перші кроки в економіку» розповідала книжкова виставка-рекомендація, а щоб дізнатися більше про історію виникнення грошей, їх зміни в різні історичні епохи, історію впровадження гривні, дітям було запропоновано переглянути презентацію «Роль грошей у нашому житті».

На учасників зустрічі чекали цікаві ігри та вікторини, загадки про гроші: «Закінчіть прислів’я», «Країни та їх валюта», «Гроші у літературних творах».

Прочитано 489 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box