Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Колективи центру культури і відпочинку «Паланок» з успіхом виступили у Матесалці
Понеділок, 14 листопада 2016 11:32

Колективи центру культури і відпочинку «Паланок» з успіхом виступили у Матесалці

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

11 листопада у м.Матесалка (Угорищина) проходив міжнародний фестиваль німецьких меншин, в якому, вже традиційно, приймали участь і наші учасники із центру культури і відпочинку «Паланок». Чудова концертна програма, насичена різножанровими хоровими творами та танцювальними номерами, на високому рівні представила традиції німецької громади міста Мукачева, поряд з колективами з Румунії, Німеччини таУгорщини. Публіка надзвичайно емоційно сприймала виступ наших дівчат, даруючи після кожного виступу бурхливі щирі оплески.

Теплий прийом нашої делегації у місті-побратимі Мукачева – Матесалці - це плід гарних стосунків, 20-річної співпраці й дружби між Мукачівським національно-культурним товариством німців «Паланок» (керівник – Магдалина Гудак), центром культури і відпочинку «Паланок» (директор – Маріанна Варварцева) та товариствами з м. Матесалка і католицькою школою імені Сечені Іштвана.

Прочитано 509 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box