Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Танцювальний колектив «Паланок» достойно представив Мукачево на обласному фестивалі народного хореографічного мистецтва
Понеділок, 21 листопада 2016 22:31

Танцювальний колектив «Паланок» достойно представив Мукачево на обласному фестивалі народного хореографічного мистецтва

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

20 листопада учасники аматорського танцювального колективу (керівник і балетмейстер-постановник Еріка Пуга) Центру культури і відпочинку «Паланок» з успіхом виступили на V обласному фестивалі народного хореографічного мистецтва ім. Й. Волощука, який проходив у селищі Великий Бичків Рахівського району.

Організацію поїздки учасників колективу профінансовано з міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтва м. Мукачева у 2016 році.

Зазначимо, що фестиваль проводиться що два роки з метою збереження народних танцювальних традицій. Цьогоріч у святі танцю взяли участь тринадцять колективів із дев’яти районів краю. Також, у рамках фестивалю відбувся обласний відбірковий тур V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. П.Вірського, за підсумками якого, німецький народний танець у виконанні нашого хореографічного колективу ЦКВ «Паланок», представлятиме Закарпаття в березні наступного року на Другому регіональному турі у м. Львів.

Щирі вітання юним вихованцям Центру культури і відпочинку «Паланок» та їх наставникам! Бажаємо подальших успіхів і творчого росту!

Прочитано 328 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box