Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/В Мукачеві відбувся ювілейний концерт Володимира Волонтира
Понеділок, 28 листопада 2016 15:01

В Мукачеві відбувся ювілейний концерт Володимира Волонтира

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Вчора в залі Християнського культурного центру з великим успіхом відбувся ювілейний авторський концерт почесного громадянина міста Мукачева, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата премій ім. В. Косенка і Д. Задора. керівника та засновника Мукачівської хорової школи хлопчиків та юнаків — Володимира Волонтира.

В мистецькому житті України Володимир Волонтир відомий, як яскравий музикант, композитор, диригент, педагог, член Національної спілки композиторів України.

У виконанні молодшого хору хлопчиків Мукачівської хорової школи прозвучали твори в обробці композитора В. Волонтира на вірші українських поетів.

Лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи продемонстрував високу майстерність виконання таких творів, як "Ave Maria" ,"Kyrie", “Отче наш “, українських народних та закарпатських пісень. Слухачі ювілейного авторського концерту мали можливість отримати духовну насолоду від різнопланової концертної програми.

По завершенню святкового концерту заступником міського голови, керуючим справами Олександром Галаєм було вручено Почесну грамоту Володимиру Іллічу Волонтиру від міського голови Андрія Балоги з нагоди відзначення 60-річчя від дня народження та багаторічну сумлінну працю,високий професіоналізм та майстерність, творчу діяльність у культурно-мистецькому житті міста.

Мукачівська міськрада

Прочитано 233 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box