Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Мукачівці долучаться до міжнародного марафону з написання листів
Середа, 07 грудня 2016 09:35

Мукачівці долучаться до міжнародного марафону з написання листів

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

8 грудні о 15.00 в приміщенні мукачівської міської центральної бібліотеки імені Олександра Духновича ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття” спільно з Мукачівським центр з надання вторинної правової допомоги проведуть освітній тренінг з прав людини "Право знати, право діяти".

Присутні ознайомляться з правами людини з застосуванням ігрових вправ та інтерактивних методик за навчальною програмою Ради Європи, долучаться до дискусії в форматі живої бібліотеки, а також примірять на себе різні ролі під час проведення правового театру. А також долучаться до міжнародного марафону написання листів від amnesty international.

Марафон написання листів – глобальна та щорічна правозахисна кампанія, що проходить у понад 200 країнах світу. Щороку за допомогою Марафону звільняють несправедливо засуджених, змінюють репресивні закони та допомагають жертвам порушень прав людини не здаватись.

Тренінг відбудеться з використанням програми викладеної у посібнику “Компас”, з освіти в галузі прав людини за участю молоді. Видавництва Ради Європи.

Запрошуємо долучитись всіх бажаючих!

Прочитано 290 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box