Понеділок, 05 грудня 2016 17:15

Доброти не буває забагато!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Традиційно, з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями народний жіночий хор «Ліра» міського Будинку культури (керівник - Степан Удварі, хормейстер - Віра Удварі, соліст - Петро Куцкір, концертмейстер – Євген Мусієць) та студент Мукачівського державного університету – Віталій Горват з концертною програмою завітали до Мукачівського психоневрологічного інтернату. Підопічні закладу щиро раділи гостям, емоційно виконували українські пісні, від усього серця аплодували кожному виступу учасників хору.

Теплі слова подяки усім висловила і голова Мукачівського міського благодійного фонду ім. Матері Терези Ірина Радиш, яка зазначила, що цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими можливостями.

Позитивні емоції є гарною лікувальною терапією для особливих людей, а ще їм так необхідна наша з вами увага тепло, любов і милосердя. Будьмо уважні, знайдімо час відвідати таких людей, не скупімось на щирі слова і добрі вчинки, які так потрібні для НИХ!

Прочитано 287 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box